CORAL AIR: ODONTOLOGINIS ĮRENGINYS

Patogus ir paprastas dirbti "CORAL AIR" modelis turi visas pagrindines savybes, būdingas kitiems aukštos kokybės FEDESA gaminiams.

Paciento kėdė

Tiksliai tik aukštyn ir žemyn judanti kėdė apsaugota nuo bet kokių horizontalių judesių, todėl ji užima tik tiek erdvės, kiek numatyta gamintojo.

Ji valdoma kojiniu pedalu arba nuo instrumentų valdymo sistemos: automatinis grąžinimas į išlaipinimo padėtį ir kėdės sustabdymas.

Elektromechaninė kėdė tvirtinama prie pagrindo.

Besiūle danga dengtą paciento kėdę paprasta prižiūrėti ir valyti.

Dėl kairėje bei dešinėje pusėse esančių porankių ji yra patogi pacientui.
Gydytojui taip pat patogu nustatyti tinkamą paciento galvos padėtį dėl dvigubos artikuliacijos galvos atlošo, o apsaugos mechanizmai apsaugo kojas nuo galimo sužalojimo leidžiantis kėdei.

Instrumentų valdymo sistema

Pagal gydytojo poreikius ir darbo pobūdį, galima rinktis pakabinamus arba paguldomus instrumentus. Į valdymo sistemą galima sumontuoti iki penkių darbinių instrumentų.

Bazinis odontologinio įrenginio komplektas turi polifunkcinį švirkštą, vieną rankovę pneumatiniam instrumentui, vieną rankovę pneumatiniam instrumentui su pašvietimo funkcija. Papildomai gali būti įmontuojamas ultragarsis skaleris, diodinė polimerizavimo lempa, intraoralinė kamera ir t.t.

Valdymo pultu valdoma kėdė, spjaudyklės apiplovimas ir stiklinės užpildymas, kėdės grįžimas į pradinę padėtį ir sustabdymas.

Sureguliuojama instrumentų ir polifunkcinio švirkšto vandens srovė bei oro tiekimas.

Gydytojo patogumui, šalia valdymo sistemos tvirtinamas mobilus padėklo laikiklis.

Spjaudyklės blokas

Spjaudyklės blokas yra vertikalus, stovintis ant aliuminio pagrindo, su viduje sumontuotais visais vamzdžiais. Bloko viduje yra įmontuotas separatorius bei instaliuoti oro ir vandens filtrai, slėgio manometrai ir kiti reguliatoriai (sureguliuojama stiklinės užpildymo vandens srovė ir spjaudyklės apiplovimo srovė), komunikacijų dėžutė.

Spjaudyklė sukurta taip, kad tiktų skirtingoms papildomoms išsiurbimo sistemoms: centrifuginiam amalgamos separatoriui, nusodintuvui, distiliuoto vandens sistemai.

Nuimama spalvoto grūdinto stiklo spjaudyklė.

Šalia spjaudyklės sumontuotas laikiklis su ežektoriniu seilių ir kietų dalelių išsiurbimo antgaliu.

Kojinis pedalas

Pneumatinis kojinis pedalas skirtas instrumentų paleidimui bei sureguliavimui. Turi vandens išjungimo ir instrumentų prapūtimo funkcijas.

Šviestuvas

Reguliuojamas bešešėlinio operacinio šviestuvo šviesos intensyvumas iki 25.000 Lux. 17V, 95W halogeninė lemputė.


CORAL AIR – tai universalus įrenginys, dėl savo nedidelių matmenų ir universalių savybių ypač tinkantis nedideliems odontologiniams kabinetams ar klinikoms.
  • Modelis: CORAL AIR
  • Gamintojas: FEDESA


UAB "Mardentas" -- Lazdynėlių g. 8, LT-04126 Vilnius -- Tel. (5) 233 74 02 Faks. (5) 233 77 86
Visos teisės saugomos © Mardentas