P-MAX XS: ULTRAGARSIS SKALERIS

Pristatome naujovę: Revoliucija ultragarsių skalerių srityje – P-MAX XS skaleris su pašvietimo funkcija ir „AIR ACTIVE“ sistema. Specialiai endodontinėms operacijoms SATELEC® sukūrė pirmąjį pasaulyje sterilizuojamą antgalį su pašvietimo funkcija ir su sauso oro padavimu.

Antgalio viršūnėje ratu išdėstyti šeši diodai skleidžia šaltą (6.000° - 7.000°K) 65.000 Lux šviesą, kuri gerai išryškina minkštuosius audinius. Taip patogu dirbti su didinamaisiais akiniais ar mikroskopu.
Antgalis sterilizuojamas gariniame sterilizatoriuje iki 134°C temperatūroje.

„AIR ACTIVE“ sistema – tai kai filtruotas oras nedideliu slėgiu tiekiamas tiesiogiai į instrumentą. Taip kruopščiai pašalinami dentino likučiai, išvalomi ir išdžiovinami kanalai. Dentinas neįkaista, o darbinis laukas išlieka visą laiką gerai matomas ir švarus.

Du 300 ml konteineriai, kad operacijos metu būtų galima naudoti tiek paprastą švarų vandenį, tiek sterilų skystį. Konteinerio dangtis yra lengvai nuimamas, o skystį papildyti galima net ir pačios operacijos metu. Konteineris, iš kurio imamas skystis, ima šviesti.
Į irigavimo sistemą sumontuoti du modernūs peristaltiniai siurbliukai (daugiau nei 1000 valandų veikimas).

Kojiniu pedalu reguliuojamos visos pagrindinės funkcijos: įjungimas / išjungimas, irigavimo sistemos įjungimas, oro padavimo įjungimas, „BOOST“ funkcija (padidinanti galingumą nustatyto režimo ribose).

Prietaisą paprasta valyti – antgalis ir jo kabelis yra nuimami, antgalis ir konteineriai yra sterilizuojami gariniame sterilizatoriuje.

SP NEWTRON® technologijos pagrindu pagaminta sistema operacijos metu automatiškai nustato ir sureguliuoja instrumento galingumą ir dažnį (vibracijos dažnis nuo 28 iki 36 kHz) ir, nepriklausomai nuo apkrovos, išlaiko juos vienodus, taip užtikrindamas pastovų ir tolygų instrumento veikimą. Tai žymiai sumažina instrumento lūžimo riziką, o pacientas gali džiaugtis komfortu bet kokios operacijos metu. Mes vadiname tai „Cruise Control“ sistema - nėra galingumo sutrikimų, darbas vyksta saugiai, bet daug greičiau ir efektyviau.

Pagal instrumentų spalvinę kodavimo sistemą (Color Coding System) reguliatoriumi su spalviniu galingumo indikavimu paprasta pasirinkti patį tinkamiausią galingumą atitinkama spalva pažymėtam instrumentui.

Žalia – geltona – mėlyna – oranžinė: kiekviena spalva žymi labiausiai atitinkamam instrumentui tinkantį galingumą ir dažnį:
  • Žalia spalva = mažas galingumas ir dažnis. Naudojama periodontinėms operacijoms, nepažeidžiamas natūralus cementas.
  • Geltona spalva = vidutinis galingumas ir dažnis. Skirtas endodontinėms operacijoms.
  • Mėlyna spalva = didelis galingumas, aukštas dažnis. Skirtas intensyviam darbui - apnašų valymui.
  • Oranžinė spalva = maksimalus galingumas ir dažnis. Naudojamas protezams ir vainikėliams nuimti. Taip pat galima pakuoti stiklo jonomerinius cementus.
  • Modelis: P-MAX XS
  • Gamintojas: SATELEC-ACTEON GROUP


UAB "Mardentas" -- Lazdynėlių g. 8, LT-04126 Vilnius -- Tel. (5) 233 74 02 Faks. (5) 233 77 86
Visos teisės saugomos © Mardentas