IMPLANT CENTER: ULTRAGARSĖ CHIRURGINĖ IR IMPLANTAVIMO SISTEMA

 IMPLANT CENTER = ultragarsinė sistema kaulų chirurgijai PIEZOTOME ir implantavimo sistema I-SURGE su bešepetėliniu mikrovarikliu. Ši sistema sujungia dvi pažangias technologijas:
  • ultragarsinė CRUISE CONTROL sistema kaulų chirurgijai (kaulo persodinimui, sinuso pakėlimui), periodontinėms ir apikalinės chirurgijos operacijoms bei visoms ultragarsiniu skaleriu atliekamoms procedūroms;
  • bešepetėlinis mikrovariklis su 100 – 40.000 apsisukimų per minutę skaičiumi visoms implantavimo procedūroms.
6“ (15 cm įstrižainės) skystųjų kristalų ekrane paprasta pasirinkti komandas, pavaizduotas aiškiomis ir suprantamomis ikonomis. Vaizdas ekrane matomas bet kuriuo kampu.

IMPLANT CENTER sistema yra sukurta laikantis griežčiausių burnos chirurgijai ir dantų implantavimui taikomų higienos reikalavimų – ekranas ir funkcijų mygtukai yra padengti antibakterine medžiaga. Visi priedai yra sterilizuojami gariniame sterilizatoriuje (134°C, 2 bar, 18 minučių).

Du ypač tyliai veikiantys peristaltiniai siurbliai tiksliai tiekia nustatyto vandens ar irigacinio skysčio kiekį (nuo 0 iki 120 ml/min.). Sterilumą užtikrina vienkartiniai irigaciniai vamzdeliai.

Kojiniu pedalu reguliuojamos visos komandos: įjungimas bei išjungimas, programos pakeitimas, sukimo krypties pasirinkimas (sukimas į priekį arba atgal), vandens tiekimo įjungimas bei išjungimas, instrumento pasirinkimas.
  • Modelis: IMPLANT CENTER
  • Gamintojas: SATELEC-ACTEON GROUP


UAB "Mardentas" -- Lazdynėlių g. 8, LT-04126 Vilnius -- Tel. (5) 233 74 02 Faks. (5) 233 77 86
Visos teisės saugomos © Mardentas