AEU-925: ”ASEPTICO VCT“ IMPLANTAVIMO SISTEMA

„Aseptico VCT“ lanksčios kontrolės technologijos principu pagaminta AEU-925 sistema yra pažangi chirurginė elektroninė sistema, su kuria lengva atlikti visas odontologines operacijas su besisukančiais antgaliais: implantologija, endodontija, žandikaulių chirurgija, dantų gydymas.

Pažangi dinamometrinio kalibravimo sistema prieš darbą tiksliai išmatuoja variklio ir antgalio parametrus ir numato esamo kalibravimo atnaujinimo būtinumą. Antgalis uždedamas ant dinamometrinio kaiščio, esančio prietaiso šone ir paspaudžiamas kalibravimo mygtukas. Taip antgalis paruošiamas darbui su tokiu sukimo momentu, koks nustatomas.

Specialiai užprogramuoti populiariausių mašininių endofailų greičio ir sukimosi momento parametrai. Paspaudus „LIBRARY“ mygtuką pasirenkamos pageidaujamos failų serijos arba vienas failas iš serijos. Esamus greičio ir sukimosi momento parametrus taip pat galima išsaugoti ir atgaminti. Išsami gamintojo rekomenduojamų greičio ir sukimosi momento parametrų duomenų bazė nuolat atnaujinama. Naujas ir papildytas duomenų bazes galima parsisiųsti iš www.aseptico.com ir tada perkelti jas į sistemą. Gydytojas taip pat gali užprogramuoti 6 savo greičio ir sukimosi momento parametrų komandas.

Naujausia ASEPTICO bešepetėlinių mikrovariklių technologija: 30.000 apsisukimų per minutę sterilizuojamas variklis. Šio variklio, dirbant su AHP-62HT antgaliu, sukimosi momentas gali siekti iki 45 Ncm.

Šia sistema lengva kontroliuoti antgalių sukimosi greitį ir reguliuoti sukimosi momentą. Dėl įmontuoto mikroprocesoriaus, sujungto su bešepetėliniu AE-9A-30 mikrovarikliu ir dinamometrinio kalibravimo sistemos, valdymas tampa ypač efektyvus.

Vienu antgaliu galima atlikti visas implantologines procedūras. Naujuoju Aseptico AHP-62HT 1/16 lėtinančiu kampiniu antgaliu atliekama osteotomija, o dėl Aseptico VCT sukimosi momento reguliavimo patogu įsriegti implantus.

Papildomai užsakomu kojiniu pedalu reguliuojama dauguma funkcijų: įjungiamas arba išjungiamas vandens tiekimas, sukimas į priekį ir reversas, parametrų komandų duomenų bazė.
  • Modelis: AEU-925
  • Gamintojas: ASEPTICO


UAB "Mardentas" -- Lazdynėlių g. 8, LT-04126 Vilnius -- Tel. (5) 233 74 02 Faks. (5) 233 77 86
Visos teisės saugomos © Mardentas