SERVOTOME: ELEKTROCHIRURGINIS PEILIS

Elektrochirurgija ypač populiarėja dėl paprasto valdymo, patikimų ir kompaktiškų instrumentų. Satelec®, pagrindinis smulkių elektroninių odontologinių prietaisų gamintojas, sukaupęs virš 20 metų patirtį, pristato naująjį elektrochirurginį aukštadažnį peilį SERVOTOME.

SERVOTOME yra aukšto dažnio srovės generatorius, kuris įvairiais elektrodais atlieka minkštųjų audinių pjūvius ir koaguliaciją. Pjovimui jis naudoja puikiai sureguliuotą, filtruotą kintamąją srovę, o koaguliacijai – pulsuojančią srovę. Toks derinys užtikrina lygų pjūvį ir jokio pašalinio poveikio gyjant audiniams. Šiuo prietaisu galima kontroliuoti net tik pjūvio gylį, bet ir koaguliavimo laipsnį.

Su peiliu SERVOTOME greitai ir paprastai atliekamos kasdienės odontologinės chirurginės operacijos:

Pjūvis elektros srove - aktyviu elektrodu išgarinamas audinys, kurį lengva pjauti nepažeidžiant žaizdos kraštų;

Fulguracija – koaguliuojant dantenų audinių paviršių nepažeidžiami apatinių audinių sluoksniai.

Koaguliacija – didžiojo elektrodo paviršiuje sukoncentruota energija paverčiama šiluma ir išsklaidoma aplinkiniuose audiniuose, taip akimirksniu sukeliant hemostazę.

SERVOTOME komplektuojamas su vienais iš geriausių šiuo metu gaminamų aktyvių elektrodų, kurie užtikrina optimalų suderintą dažnį. Du signalai (vienas garsinis, kitas vaizdinis) perspėja, kai elektrodas ima skleisti aukštą dažnį. Visi elektrodai yra sterilizuojami.
  • Mėlyni adatinio tipo elektrodai skirti pjovimui.
  • Geltoni peiliuko tipo elektrodai skirti pjovimui ir koaguliavimui vienu metu.
  • Balti kilpinio tipo elektrodai skirti lyginimui ir plastinei chirurgijai.
  • Raudoni rutuliniai ir kūginio tipo elektrodai skirti koaguliacijai.
Ant lengvo, sterilizuojamo elektrodų laikiklio paprasta ir saugu uždėti ir nuimti elektrodus. Gydytojas odontologas ir pacientas yra izoliuoti ir apsaugoti, nes su audiniu liečiasi tik aktyvioji elektrodo dalis.

Šiuo prietaisu lengvai ir greitai bus sustabdytas kraujavimas. Su šiais praktiškais ir tiksliais elektrodais elektrochirurginės operacijos ne tik sutaupys laiko, bet kartu suteiks daug naujų darbo būdų.
  • Modelis: SERVOTOME
  • Gamintojas: SATELEC-ACTEON GROUP


UAB "Mardentas" -- Lazdynėlių g. 8, LT-04126 Vilnius -- Tel. (5) 233 74 02 Faks. (5) 233 77 86
Visos teisės saugomos © Mardentas